Oznámen Twin Mirror od autorů Vampyr. Jde o zajímavý mysteriózní thriller s důrazem na příběh, podívejte se na první trailer

Vývojářské studio Dontnod Entertainment akorát dokončilo povedenou kombinaci akce a RPG Vampyr a už oznamuje nový titul. Tím je mysteriózní thriller Twin Mirror, který chce nabídnout poutavé příběhové dobrodružství.

Ve Twin Mirror se vžijete do kůže Sama, který se vrací do typického amerického venkovského zapadákova, obce Basswood, a to pravděpodobně pod vlivem zvláštní smrti místního novináře. V Basswoodu se ale Samovi přihodí něco hrozného. Probudí se v hotelovém pokoji s oblečením od krve a především bez jakéhokoliv tušení, co se předchozí noc stalo.

Z traileru je patrné, že se nebudete pohybovat pouze v reálné rovině, ale také v jiné dimenzi, případně v jakési formě ztělesnění Samových myšlenek. Budete se snažit najít odpovědi a bojovat s pamětí, která si s vámi podle všeho nepěkně zahrává.

Twin Mirror zjevně hodně sází na příběh a noirovou atmosféru, kterou naředí mysteriózními výlety. Po grafické stránce nečekejte žádné orgie, ostatně podobně jako u předchozích titulů studia, tedy Vampyr a Life is Strange.

Vydavatelem Twin Mirror je společnost Namco Bandai, která ho chce uvést na trh v roce 2019, a to pro PC, Playstation 4 a Xbox One.

Twin Mirror – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na