Oznámena ambiciózní sci-fi akce Disintegration. Pracují na ní zkušení tvůrci

Společnost Private Division, která spadá do vydavatelství Take Two, oznámila novou sci-fi akci Disintegration, která rozhodně nepostrádá ambice. Pracuje na ní vývojářský tým V1 Interactive, který v roce 2014 nezaložil nikdo jiný než Marcus Lehto. Pokud vám toto jméno nic neříká, vězte, že jde o jednoho z hlavních tvůrců série Halo. V Bungie totiž pracoval na pozici kreativního ředitele.

Příležitost vytvořit nejen novou hru, ale dokonce celé studio, byla vzrušující,” říká samotný Marcus Lehto. “Je skvělé, že se konečně můžeme pochlubit tím, na čem tento úžasný tým pracuje. Nemůžeme se dočkat příštího měsíce, kdy toho prozradíme mnohem více.” Disintegration by se měla v plné parádě odhalit na kolínském Gamescomu.

Disintegration by mělo vyjít v roce 2020. Zatím se můžete podívat na první teaser.

Vývojářské studio V1 Interactive netvoří jen Marcus Lehto. Po boku mu stojí řada seniorních vývojářů, kteří mají zkušenosti nejen s Halo nebo Destiny, ale také tituly jako SOCOM nebo The Elder Scrolls: Skyrim.

Disintegration – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 1 Prumer: 5]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na