Oznámena atraktivní akce Ancestors: The Humankind Odyssey. Pracuje na ní tvůrce Assassin’s Creed

Zkušený herní designér Patrice Désilets na letošních The Game Awards konečně představil svůj dlouho chystaný titul Ancestors: The Humankind Odyssey a rovnou uvedl první trailer, který ukazuje také záběry z hraní.

Ancestors: The Humankind Odyssey bylo oznámeno už v roce 2015, ale vývoj v Désiletsově studiu Panache Digital Games neprobíhal zrovna ideálně. Nakonec však určité výsledky přinesl a nyní už se hra nachází v podstatě na cílové pásce.

Ancestors: The Humankind Odyssey běží na Unreal enginu a je situován do období začátku lidské evoluce. Podíváte se do nádherné Afriky, 10 milionů let nazpět, kde skupina opic přežívá ve svém prostředí.

Désilets upřesnil, že hra nabídne otevřený svět, ve kterém budou na hráče čekat výzvy spojené s prvními dny lidstva. Na videu jsou k vidění také předci lidí, jak loví, případně jsou loveni. Myšlenka je to rozhodně atraktivní, ale je otázkou, zda na ní budou tvůrci schopni postavit opravdu zábavnou hru. Jméno Patrice Désiletse by ale mělo být jistou zárukou – ostatně jde o duchovního otce série Assassin’s Creed.

Ancestors: The Humankind Odyssey vyjde příští rok, a to na PC, Playstation 4 a Xbox One. Hru vydá Private Division, což je label společnosti Take Two pro nezávislé tituly.

Ancestors: The Humankind Odyssey – trailer

 

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na