Oznámena dopravní simulace Transport Fever 2. Podívejte se na první trailer

Jak už jsme podotkli včera ku příležitosti oznámení atraktivního Planet Zoo, nejrůznější tycoony se opět dostávají do popředí pozornosti. Vývojářské studio Urban Games to jen potvrzuje, když oznámilo Transport Fever 2, který naváže na tři roky starý první díl.

Vaším úkolem ve Transport Fever 2 nebude nic menšího, než se v otevřeném herním světě postarat o promyšlenou dopravní infrastrukturu. Za tímto účelem vám hra poskytne mnoho autobusů, kamionů, letadel, vlaků a lodí. K dispozici by mělo být více než 200 dopravních prostředků. Bude jen na vás, abyste s jejich pomocí zajistili dopravu lidí i zboží a postupem času propojili jednotlivé body na mapě.

Transport Fever 2 - screenshoty
« 1 z 16 »

Přitom na vás čeká cesta časem, kdy začnete v roce 1850 a skončíte v současnosti, a to včetně dobových strojů. Transport Fever 2 nabídne celkem trojici kampaní na třech různých kontinentech. Kromě toho se můžete těšit na volnou hru a také editor map.

Tip na článek:  Slibná strategie Rise of Industry z vás udělá velkoprůmyslníka. Navazuje na odkaz Industry Giantu

Transport Fever 2 má vyjít ve 4. čtvrtletí tohoto roku, a to na PC.

Transport Fever 2 – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 1 Prumer: 5]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na