Oznámena lákavá tahovka Immortal Realms: Vampire Wars. Podívejte se na první trailer a obrázky

Letošní E3 nebyla tak bohatá na oznámení nových velkých titulů. Na druhé straně to vynahrazují menší, ale o to zajímavější hry, které potvrzují slibný kvas ve spodnějších patrech herního průmyslu. Jedním z takových méně nápadných titulů je Immortal Realms: Vampire Wars.

Vzhledem k tomu, že jde o tahovou strategii, by se jeden mohl domnívat, že společnost Paradox Interactive po Vampire: The Masquarade – Bloodlines 2 a Vampire: The Masquerade – Coteries of New York oznámila další titul na základě licence od White Wolf. Jenže není tomu tak a za Immortal Realms: Vampire Wars stojí německý vydavatel Kalypso, pro nějž hru vytváří vývojářský tým Palindrome Interactive.

Jde o zcela novou značku, jež nečerpá z žádné licence, a orientuje se na tahové souboje, elementy karetních her a management impéria. Vampire Clans pak nabídne tři různé frakce neboli upíří klany a dva samostatné herní módy, kterými jsou Kingdom a Combat.

Immortal Realms: Vampire Wars - screenshoty
« 1 z 9 »

Autoři pro Immortal Realms: Vampire Wars chystají vlastní svět plný mytologie a legend. “Objevte tajemství Nemine a zažijte vzrušující příběh z perspektivy čtyř upířích lordů, z nichž každý má vlastní cíle a agendy,” uvádí Kalypso v tiskové zprávě. S trochou štěstí bychom se mohli dočkat alternativy k Heroes of Might and Magic.

Immortal Realms: Vampire Wars vyjde na PC koncem tohoto roku. Na jaře toho příštího by se hra měla dostat také na Playstation 4, Xbox One a Nintendo Switch.

Immortal Realms: Vampire Wars – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 1 Prumer: 5]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na