Oznámena letecká akce Dakka Squadron z univerza Warhammer 40k

Vývojářské studio Phospor Game představilo světu nový titul z oblíbeného univerza Warhammer 40k. Jmenuje se Warhammer 40.000: Dakka Squadron a postaví vás do netradiční role Orka coby pilota bojového letounu. Z prvního traileru si můžete udělat dobrý obrázek o tom, co vás ve hře čeká. Půjde především o rychlé letecké souboje s dalšími stroji, a to jak ve vzduchu, tak na zemi.

Autoři pro Dakka Squadron přislíbilo celkem pět klanů, k nimž se můžete připojit. Jde o Blood Axes, Goffs, Bad Moons, Death Skullz a Evil Sunz. Spojenectví s každým z nich přinese různé výhody.

K dispozici samozřejmě bude řada letounů. Kromě Dakkajetů půjde o Burna-Bommas nebo Blitza-Bommas. Hra by měla mít propracovaný systém vyzbrojování, díky kterému svůj stroj budete moct významně vylepšit.

Kampaň Warhammer 40.000: Dakka Squadron počítá s více než 20 misemi. Alternativně se můžete pustit do módu Waaagh!, ale autoři zatím neprozradili, co přesně se za ním skrývá. Pravděpodobně ale nějaký druh skirmish soubojů.

Při vší té akci nemá přijít zkrátka ani typický humor známý z univerza Warhammer 40.000. Ten se projevuje už v oznámení, kdy studio slibuje přehrávání v dabingu a uvádí, že Dakka Squadron bude první hrou “od orků pro orky”.

Phospor Game Studios stojí za méně známými PC tituly jako Nether: Ressurected, Corpse of Discovery nebo Heroes Reborn Gemini. Nově oznámený kousek je dosud jejich největším projektem a dokončit ho chtějí ve čtvrtém čtvrtletí tohoto roku.

Warhammer 40.000: Dakka Squadron – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 1 Prumer: 5]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na