Oznámena vesmírná akce Star Wars: Squadrons. Podívejte se na první trailer

Foto: Star Wars Squadrons

Vydavatelská společnost Electronic Arts oficiálně představila chystanou vesmírnou akci Star Wars: Squadrons, o které už se nějakou dobu spekulovalo. Fanoušci se mohou těšit na bitvy pilotů Nové republiky a Impéria.

Star Wars: Squadrons bude primárně multiplayerovým titulem, ve kterém se budou utkávat pětičlenné týmy pilotů. Cílem je zničit nepřátelskou vlajkovou loď. Své stíhačky budete ovládat z pohledu vlastních očí. Pokud jde o hratelnost, ta by měla být navýsost arkádová a nekomplikovaná.

Postupně si hráči budou moct odemykat nejrůznější vylepšení pro své stroje a pochopitelně také kosmetické předměty, které se pravděpodobně stanou předmětem mikrotransakcí.

Kromě multiplayerových zážitků ale Star Wars: Squadrons nabídne také příběh pro jednoho hráče. Ten se odehrává po událostech bitvy na Endoru. Hráči si užijí nejen perspektivu pilota Nové republiky, ale také tu imperiální. Dostaveníčko by tu měly mít také známé postavy z této sci-fi ságy.

Star Wars: Squadrons vyjde už 2. října 2020, a to na PC, Playstation 4 a Xbox One. Hra bude podporovat také virtuální realitu na PC a Playstation VR. Od začátku se počítá s cross-playem napříč platformami.

Star Wars: Squadrons – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 1 Prumer: 5]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na