Oznámeno Assetto Corsa Competizione. Pokračování realistických závodů toho slibuje spoustu

Vývojářské studio Kunos Simulazioni ve spolupráci s vydavatelem 505 Games oznámilo závodní hru Assetto Corsa Competizione. Pokračování oblíbené hry Assetto Corsa z roku 2014 sází opět na realisticky simulované závody, tentokrát na bázi Blancpain GT Series. Můžete se tak těšit na atmosféru šampionátu GT3 včetně pilotů, týmů, aut a tratí.

Assetto Corsa Competizione by mělo v létě tohoto roku vstoupit do předběžného přístupu na Steamu. Termín vydání finální verze zatím nebyl specifikován. Titul je postaven na moderním Unreal engine 4, což mu propůjčí realistickou grafiku, která bude doprovázet věrný pocit z jízdy.

Věrnost kam se podíváš

Těšit se můžete na autentické dynamické počasí, špičkový zvuk a závodní vozy od Ferrari, Lamborghini nebo McLaren, které mají všechny optické a technické vlastnosti jako jejich skutečné předobrazy. Nevídaně realistické budou rovněž kokpity včetně pohybů pilota, jež byly zaznamenány pomocí technologie motion capture. Na tratích pracují autoři s pomocí laserového skenu, a tedy ani v tomto směru by realitě neměli zůstat nic dlužní.

Hotová verze Assetto Corsa Competizione nabídne singleplayerové i multiplayerové módy. Z možností pro jednoho hráče je jistě nejlákavější kariéra a online závodění zase zahrne inteligentní žebříčkový systém. Ten nebude hodnotit jen jízdní výkony a výsledky, ale třeba také férovost při závodění. Pomocí propracovaného matchmakingu si zazávodíte proti podobně schopným hráčům.

Assetto Corsa Competizione – trailer

 

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na