Oznámeno Horizon: Forbidden West. Podle prvního traileru vypadá fantasticky

Foto: Horizon: Forbidden West

O přípravách pokračování vynikajícího open-world RPG Horizon: Zero Dawn se dlouho spekulovalo a vlastně nebylo překvapením, že si vývojářské studio Guerilla Games a Sony Interactive Entertainment nechali jeho oznámení pro představení line-upu chystaných her pro Playstation 5. Novinka v podobě Horizon: Forbidden West se pro mnoho hráčů stala vrcholem celého streamu.

V traileru je k vidění nový, životem zaplněný svět, který musí hrdinka Aloy ochraňovat. Znovu se chopí svého luku, aby bojovala proti tajuplným bytostem v podobě strojů. Lovkyně bude v Horizon: Forbidden West schopna také potápění se do podvodního prostředí. Trailer ukáže také nového létajícího robo tvora, stejně jako obří mechanickou želvu.

Bohužel o mnoho více toho o Horizon: Forbidden West zatím nevíme. Vzhledem k tomu, že nebylo nastíněno ani datum vydání, se nedá předpokládat, že by šlo o jeden z “launch titulů”, tedy, že by hra vyšla společně s Playstation 5 koncem tohoto roku.

Horizon: Zero Dawn platí za jeden z nejlepších exkluzivních titulů pro Playstation 4. Exkluzivní však brzy přestane být, protože v létě vyjde jeho PC verze.

Horizon: Forbidden West – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 3 Prumer: 5]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

1
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Tomáš
Host
Tomáš

Podle mě jedna z nejlepších her historie =)