Oznámeno Legend of Zelda: Breath of the Wild 2. Podívejte se na trailer

Produkci společnosti Nintendo se obvykle příliš nevěnujeme, protože je výsostně určena pro herní konzoli Nintendo Switch, jež v našich luzích a hájích nemá příliš vysokou penetraci. Pokud bychom však z letošní prezentace Japonců na E3 2019 měli vybrat jeden titul, bude to právě pokračování vynikajícího RPG Legend of Zelda: Breath of the Wild. Ačkoliv se čekalo, s čím Nintendo přijde, přesto bylo poměrně kusé představení určitým překvapením.

První trailer bez dalších podrobností ukazuje postavy Zeldy a Linka, kteří prozkoumávají blíže neupřesněné ruiny. Zdá se, že narazí na pozůstatky prastaré kultury. Bohužel Nintendo kromě traileru nic neprozradilo, a tak jsme odkázáni na spekulace. Velmi pravděpodobné je například to, že autoři v Legend of Zelda: Breath of the Wild 2 nabídnou větší množství dungeonů. První díl byl právě za jejich nedostatek kritizován.

Něco nám každopádně říká, že vydání Legend of Zelda: Breath of the Wild 2 zase nebude tak vzdálené, jak by se mohlo zdát. Jistě, fanoušci mají v paměti zkušenost s čekáním na první díl, které bylo opravdu dlouhé. Jenže to byla první Zelda pro Nintendo Switch a autoři se chtěli předvést rozlehlým otevřeným světem a novými herními mechanismy.

Pokračování by se mohlo odehrávat částečně v již vytvořených kulisách, které budou pochopitelně změněny tak, aby hra byla atraktivní. Tvůrci ale mohou využít již vytvořených technologií s tím, že dvojka nebude tak dramatickým skokem, ale spíše pokračováním obsahu.

Legend of Zelda: Breath of the Wild 2 – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 1 Prumer: 5]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na