MotoGP 19 vyjde už v červnu. Podívejte se na trailer

Už za dva měsíce se začne odvíjet další pokračování licencované herní série MotoGP, které potěší všechny milovníky dvoustopých vozidel. Mezi hlavní letošní taháky bude patřit neurální UI, dedikované servery a režim „manažer závodu“. Dalším lákadlem budou historické výzvy a grafický editor pro vytvoření vlastního stylu.

Největší soutěžní řevnivost si bude možné připomenout díky historickým výzvám, které reprodukují nejslavnější epizody závodníků, motorek a týmů; díky novým nástrojům a široké nabídce značek a doplňků si však přijdou na své i ti hráči, kteří rádi popustí uzdu své kreativitě.

I v letošním roce si hráči budou moct vybírat z oficiálních závodníků sezóny, jejichž schopnosti prověří na 19 různých tratích. K dispozici budou všechny známé třídy jako Red Bull MotoGP Rookies Cup, Moto3, Moto2 a MotoGP, a také zcela nová třída MotoE.

Pro ty, kdo se ze samého dna na tabulky dokážou dostat až na samotný vrchol žebříčku, je připravena skutečná výzva – režim Pro Career. V něm si hráči stejně jako ve zbytku hry mohou změřit síly proti rychlejší, chytřejší a přesnější umělé inteligenci se strojovým učením, která se v závodní hře objevuje vůbec poprvé.

Krom umělé inteligence se v MotoGP 19 samozřejmě soutěží i online. Majitelé PC a Playstation 4 budou moct soutěžit až s 13 protivníky, na milovníky Xbox One 4 čeká až 16 soupeřů.

MotoGP 19 vyjde už 6. června 2019.

MotoGP 19 – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 1 Prumer: 5]

Redaktor zpravodajství serveru Gamebro.cz. Milovník příběhových her, ať už těch akčních nebo RPG.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na