Oznámeno Thronebreaker: The Witcher Tales. Jde o singleplayerovou verzi Gwentu ze Zaklínače

Singleplayerová kampaň pro oblíbenou karetní hru Gwent, která má svůj původ v sérii Zaklínač, byla původně oznámena na rok 2017, aby byla následně přeložena na letošek a nyní zcela překvapivě z původní hry vyjmuta. Vývojářské studio CD Projekt RED tak v podobě Thronebreaker: The Witcher Tales oznámilo zcela nový titul nebo chcete-li stand-alone přídavek. 

Thronebreaker: The Witcher Tales nabídne přibližně 30 hodin nových příběhů z univerza Zaklínače, jen s tím rozdílem, že akční sekvence budou probíhat formou karetních duelů v Gwentu. Příběh se točí kolem královny Meve a její válce o korunu. Nebudou ale chybět ani další známé postavy v čele s Geraltem. V průběhu kampaně budete cestovat po herním světě a postupně rozšiřovat balíček karet.

Je docela možné, že se CD Projekt RED rozhodl k vydělení příběhové kampaně z hlavní hry z toho důvodu, že Gwent trápí určité problémy a autoři v jeho rámci oznámili projekt Homecoming, kterým mu chtějí dát nový směr a částečně ho vrátit ke kořenům.

Thronebreaker: The Witcher Tales zatím nemá termín vydání.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

1
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Martin
Host
Martin

Gwint je super(dříve jsem pařil Magic the Gathering),protože je jednoduší a jako minihra ve hře Zaklínač(3.díl)je nepřekonatelná(pokud si pamatujeme a nebo jsme hráli Rage),samostatný gwint nehraji z důvodu absence jazyka českého(to raději dospělejší magic),ale tato forma vypadá stravitelně.A ruku na srdce koho nabavilo ve hře zaklínač ,obírat hospodský ,kupce a další o karty?