Oznámeno Vampire: The Masquerade – Coteries of New York. Půjde o atraktivní příběhové dobrodružství

Ve světě Vampire: The Masquerade je v poslední době pořádně rušno. Teprve před pár měsíci došlo k oznámení Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 coby pokračování skvělého RPG z roku 2004. Ovšem společnost Paradox Interactive má s touto licencí evidentně mnohem větší lány.

Proto tento vydavatel zaúkoloval vývojářské studio Draw Distance, které nyní představilo singleplayerové dobrodružství Vampire: The Masquerade – Coteries of New York.

Tento titul vám umožní vybrat si postavu z několika klanů, což vám propůjčí set jedinečných schopností. Děj se odehrává v New Yorku, kde budete nabírat úkoly, abyste si kolem sebe vytvořili vlastní upíří kruh. K tomu je potřebné, abyste si získali loajalitu NPC postav. Neustále budete muset také činit rozhodnutí, jež budou mít dopad na příběh. Díky tomu má Vampire: The Masquerade – Coteries of New York disponovat vysokou mírou znovuhratelnosti.

Hra má nabídnout silně atmosférický vypravěčský zážitek. V jádru jde především o interaktivní příběh, ve kterém se budete sami rozhodovat. V nejrůznějších situacích pak uplatníte schopnosti jako plížení, okouzlení nebo zastrašení.

Vampire: The Masquerade – Coteries of New York vyjde ještě tento rok, a to na PC a Nintendo Switch. Více se dozvíme pravděpodobně na E3 2019.

Vampire: The Masquerade – Coteries of New York – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na