Oznámeny závody GRID. Podívejte se na první trailer nového zpracování oblíbené série

Vývojářské studio Codemasters oznámilo nový závodní titul. Jmenuje se GRID a jde o nové zpracování oblíbené série, která dosud čítala tituly Race Driver: Grid (2008), Grid 2 (2013) a Grid Autosport. Po pěti letech se tak dočkáme čerstvého dílu, který si můžete prohlédnout v prvním traileru.

GRID nabíne více než 70 vozidel různých tříd motorsportu. Hráči se mohou těšit na známé i neznámé okruhy ve dvanácti zemích. Všechny tratě navíc nabídnou různé varianty, stejně jako povětrnostní podmínky a denní doby. V rámci kariérního módu budete závodit v různých sériích GRID World Series.

Součástí GRID má být také kompetitivní multiplayer s různými herními módy. Zcela nový je model poškození, který už není jen vizuální, ale vozidlo také mechanicky ovlivní.

GRID vychází 13. září 2019, a to na PC, Playstation 4 a Xbox One. Kromě standardní verze bude v prodeji také Ultimate Edition, která zahrne různé bonusy a kterou si zahrajete s třídenním předstihem.

GRID - screenshoty
« 1 z 6 »

GRID – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 1 Prumer: 5]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na