Oznámeny závody MXGP 19. Poprvé umožní prožít napětí z aktuální sezóny

Vývojářské studio Milestone oznámilo MXGP 2019, nový díl oblíbené série oficiálního turnaje FIM Motocross World Championship. Poprvé v historii série umožní MXGP 2019 hráčům vžít se do role profesionálního závodníka aktuální sezóny MXGP a soutěžit na turnaji se všemi jezdci, motorkami a týmy ze sezóny 2019.

Hráči mohou závodit v kategorii MX2 nebo přímo ve špičkové třídě MXGP, kde se rozhodnou, jestli se přidají do oficiálního týmu, anebo se dohodnou se sponzorem a založí si vlastní tým. Všichni fanoušci hry tak budou moci prožívat napětí během turnaje ve stejnou dobu jako jejich oblíbení šampioni.

Aktuální sezóna není jedinou novou funkcí v MXGP 2019; poprvé v historii budou hráči moci vytvářet své oblíbené tratě díky editoru tratí a v plné míře je upravovat pomocí konkrétních motokrosových modulů. Také si mohou vybrat 4 různá prostředí, kam trať umístit, přičemž každé z nich má různé vlastnosti: les, pláž, poušť a džungle. Hráči mohou své vytvořené tratě sdílet s komunitou a soutěžit na nich.

Pokud chcete trénovat své jízdní schopnosti, MXGP 2019 bude obsahovat jednu z nejoblíbenějších funkcí – Playground. Je zasazené v Provence a má kompletně nový design, je rozšířené o nové oblasti a nové herní režimy, které se odhalí později v rámci kampaně. Jednou z nejdůležitějších nových herních funkcí bude režim Waypoint, který hráčům umožní navrhovat vlastní terénní trasy a sdílet je s komunitou.

Jako v každé hře ze série MXGP zde bude nekonečno možností úprav závodníků se spoustou licencovaných doplňků, které si hráči mohou odemknout. Motocykly bude možné upravovat jak po stránce estetické, tak mechanické, abyste mohli závodit vlastním stylem a vždycky si vychutnat ten správný pocit z jízdy.

MXGP 2019 vyjde 27. srpna 2019 na PlayStation 4, Xbox One a Windows PC.

MXGP 2019 – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Redaktor zpravodajství serveru Gamebro.cz. Milovník příběhových her, ať už těch akčních nebo RPG.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na