“Ozveme se,” reaguje Blizzard na káhirskou mapu pro Overwatch od fanouška

Obliba takzvané Cairo mapy pro Overwatch, za kterou stojí jeden z fanoušků hry, se neomezuje pouze na komunitu této oblíbené online akce. Zjevně se zalíbila i samotným tvůrcům, společnosti Blizzard. 

Na Redditu se objevila zpráva od šéfa projektu Overwatch, Jeffa Kaplana, který nadhodil, že by práce nadaného studenta Joshuy Lorrenteho nemusela mít pouze fanouškovské rozměry. “Fantastická práce! Ozveme se,” uvedl konkrétně Kaplan.

Lorrente sám sebe považuje za 3D umělce a vše, co umí, se prý naučil sám. Na mapě Cairo pracoval dva měsíce, a když výsledky své práce zveřejnil na Redditu a Youtube, byla reakce komunity velmi pozitivní. Mnozí mu vzkazovali, že by se měl o místo ucházet přímo v Blizzardu, což už teď asi nebude muset, když ho osloví sama firma.

Na káhirskou mapu se můžete podívat v přiloženém videu. Je z něj patrná skvělá atmosféra noční oblohy a samotný styl silně připomíná práci samotného Blizzardu. Celá mapa se pak skvěle hodí do hrdinské střílečky, byť je možná až příliš rozlehlá.

Overwatch Cairo Map – video

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na