Paměťová karta Samsung UHS-3 Micro SDXC 64 GB za čtyři stovky

Vzhledem k dnešním objemům dat je paměťová karta v mobilním telefonu nebo fotoaparátu prakticky nutností. Proto možná oceníte exkluzivní nabídku, kterou vám přinášíme ve spolupráci s internetovým obchodem Gearbest. Ten totiž nabízí paměťovou kartu Samsung UHS-3 Micro SDXC 64 GB za skvělou cenu.

Tuto paměťovou kartu v České republice seženete přibližně za 800 až 900 Kč. Gearbest však Samsung UHS-3 64GB Micro SDXC nabízí za akční cenu 22,99 dolaru, což je přibližně 510 Kč. A že jste to vy, přihodíme vám ještě slevový kód NyearCZ01, se kterým ušetříte další čtyři dolary a dostanete se tak na cenu cca 420 Kč. A to už jste na půlce toho, co byste zaplatili v tuzemském obchodě.

Samsung UHS-3 Micro SDXC 64 GB je velmi povedená paměťová karta se čtecí rychlostí 100 MB/s a zapisovací rychlostí 60 MB/s. Je voděodolná a pyšní se zvýšenou odolností vůči extrémním teplotám.

Gearbest je jedním z největších internetových obchodů na světě. Nabízí pochopitelně záruku i možnost výměny zboží. Paměťová karta je však prakticky nezničitelné zboží, takže se vůbec nemusíte bát. A to ani cla, které při takto nízké částce neplatíte.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

1
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
fstiller
Host
fstiller

Tak včera mi přišla.