Paměťová karta SanDisk A1 Ultra Micro SDXC UHS-1 64 GB s obří slevou

Opět tu pro vás máme pěknou paměťovou kartu za více než příznivou cenu. SanDisk A1 Ultra Micro SDXC UHS-1 64 GB uspokojí veškeré požadavky těch, kdo hledají větší kapacitu pro své chytré telefony, tablety, fotoaparáty, kamery nebo třeba drony.

SanDisk A1 Ultra Micro SDXC UHS-1 64 GB se v České republice prodává za cenu 799 Kč a výše (mrkněte třeba na Alzu). Internetový obchod Gearbest ji však má v nabídce o poznání levněji – 23,49 dolaru. Abychom vám ale nakupování v novém roce ještě více zpříjemnili, poskytneme vám jedinečný slevový kód NyearCZ04. S ním zaplatíte jen 15,5 dolaru, tedy přibližně 330 Kč! Za cenu, za kterou se u nás SanDisk A1 Ultra Micro SDXC UHS-1 64 GB normálně prodává, tak můžete mít u Gearbestu téměř tři kusy. 

Neplaťte zbytečně přemrštěné marže českých obchodníků a nakupujte výhodně. Záruka je samozřejmostí, stejně jako garance výměny poškozeného zboží. To vás ale u prakticky nezničitelných paměťových karet nepotká. Řešit nemusíte ani clo, protože s touto cenou se pohodlně vejdete do zákonného limitu.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

2
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Karel
Host
Karel

Dobrý den,

zde ten kód pokud zadám tak se mi cena navýší z 23,49 na 31,84.

Bohužel asi nefunguje.

David Sillmen
Admin

Dobrý den, kód funguje, jen se v obchodě u položky subtotal zobrazí špatně vyšší cena. Pokud sjedete níže, už je zde uvedena pevná cena 15,50 USD, za kterou můžete nakupovat.