Parádní retro herní konzole za 339 Kč. Celkem nabízí 620 legendárních her

Rádi byste si zavzpomínali na staré herní časy? Nebo se chcete jen pobavit spolu s přáteli před televizní obrazovkou? V obou případech pro vás máme jednoduché a navíc velmi levné řešení. Je jím mini retro herní konzole, která v aktuální akci stojí pouhých 339 Kč.

Herní konzoli jednoduše připojíte k televizní obrazovce AV kabelem a můžete začít hrát. Celkem 620 klasických her je v zařízení už předinstalovaných, tudíž nemusíte nic stahovat ani složitě aktivovat. Opravdu stačí připojit, vzít do ruky jeden ze dvou přibalených joysticků (pochopitelně v efektně retro provedení), a ponořit se do nekončícího proudu zábavy pramenícího z titulů nejrůznějších žánrů.

Tento druh zábavy je jako stvořený pro skvělé rodinné zážitky nebo pro případ, kdy vás navštíví parta přátel. V herním repertoáru nechybí závody, bojovky, hopsačky ani složitější kousky. Vše je koncipováno s ohledem na co nejpříjemnější herní zážitek, kterému napomáhají velmi flexibilní a citlivé ovladače.

Retro herní konzoli jen připojíte k televizi a už hrajete.

Pokud nakoupíte pod tímto odkazem, ušetříte navíc nemalou částku. Standardně tato konzole přijde na 823 Kč, ale po omezenou dobu je k mání za nepřekonatelných 339 Kč. Podobné retro konzole od Nintenda nebo Sony jsou obvykle mnohem dražší. Nabízejí přitom velmi podobný herní zážitek.

Internetový obchod Tomtop je osvědčenou adresou poskytující příjemný zákaznický zážitek. Nemusíte se bát, že byste museli platit clo. Dokonce i poštovné je zdarma!

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 1 Prumer: 5]

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na