Parádní trailer Call of Duty: Black Ops 4. Podívejte se na nemrtvé tygry a přestřelky na Titanicu

Už nějakou dobu víme, že chystaná akce Call of Duty: Black Ops 4 nebude mít poprvé v historii série klasickou singleplayerovou kampaň. Další, podle autorů oblíbenější módy se nicméně dočkají rozšíření. Mezi nimi nechybí Zombies, do kterého vývojářské studio Treyarch evidentně vkládá spoustu energie.

Trailer začíná monologem postavy jménem Scarlett, která vytvoří kooperativní čtveřici bojovníků s Brunem, Diegem a Shawem, ale zdá se, že příběh se bude točit právě kolem ní. Akce nezačíná nikde jinde než na Titanicu, což je pro multiplayerové akce poměrně netradiční lokace. Přestřelky jsou velmi hutné a nevyhnou se ani velkému schodišti, které můžete znát třeba ze stejnojmenného romantického filmu.

Prostřednictvím artefaktu se pak dění přesouvá na úplně jiné místo, a sice do antického Říma, kde se ale opět budete ohánět poloautomatickými zbraněmi a brokovnicemi. Nový trailer Call of Duty: Black Ops 4 končí drsnou akcí v samotném Koloseu, kde se vám postaví třeba nemrtví tygři s červenýma očima. Celé to vypadá poněkud ujetě, neuspořádaně, ale také překvapivě dobře. Však se na to podívejte sami.

Call of Duty: Black Ops 4 vychází 12. října 2018 na PC, Playstation 4 a Xbox One.

Call of Duty: Black Ops 4 – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na