Pathologic 2 dostává příběhový trailer. Hra vychází již za dva týdny

Tituly ruského studia Ice-Pick Lodge byly vždy velmi specifické a pro mnoho lidí jen těžko přístupné. Snad nejznámější hrou, kterou se tomuto týmu kdy podařilo vydat, je adventura Pathologic z roku 2005. Lidé, kteří dokázali překousnout netradiční grafické zpracování a pro ruské hry typickou tuhou hratelnost, se do ní zamilovali a s nadějí vyhlíželi jejího potenciálního duchovního nástupce.

Již od dubna víme, že čekání se příznivcům prvního dílu bohatě vyplatilo. Po třinácti letech , které uplynuly od vydání prvního dílu, potvrdilo studio Ice-Pick Lodge, že pracuje na volném pokračování svého nejúspěšnějšího titulu. Ten měl být původně pouze remakem původní hry, ale v průběhu měsíců se z něj stala plnohodnotná dvojka.

Pokud jste hráli první Pathologic a líbilo se vám, nebo pouze máte chuť zahrát si zase jednou poctivou adventuru, kterých je dnes na trhu jako šafránu, určitě vás potěší informace, že Pahologic 2 v plné verzi vyjde na Steamu již 23. května. Nedočkavci si zatím můžou krátit čas hraním demoverze, která je volně dostupná na oficiálních stránkách vývojářů.

Pathologic 2 tvůrci označují za survival thriller s otevřeným světem, v němž bude vaším hlavním úkolem zachránit město a jeho obyvatele před šířící se nákazou. Během hraní budete muset provést několik náročných rozhodnutí, protože zachránit všechny zkrátka nebude možné a budete muset přemýšlet, koho obětujete a koho se naopak pokusíte zachránit za každou cenu.

Pathologic 2 – příběhový trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 2 Prumer: 5]

Fanoušek klasických point and click adventur, filmů Davida Lynche a nových technologií všeho druhu. Jinak dlouholetý nezávislý žurnalista a copywriter, který vystřídal řadu tištěných i internetových magazínů.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na