PC verze Red Dead Redemption 2 ve startovním traileru

Už jen pár dní zbývá do vydání očekávané PC verze dosud jen konzolového hitu Red Dead Redemption 2, který se podle většiny žebříčků stal nejlepší hrou loňského roku. Aby vývojářské studio Rockstar Games ještě zvýšilo už tak vysoká očekávání hráčů, přikládá pod kotel poslední polínko jménem launch trailer, tedy video doprovázející vydání hry. To představuje sestřih atraktivních herních i neherních záběrů z tohoto westernového eposu, jehož dohrání zabere mnoho desítek hodin.

Red Dead Redemption 2 nabídne v PC verzi několik vylepšení, z nichž většina je vizuálního rázu. Hra je k mání od 5. listopadu prostřednictvím platforem Rockstar Games Launcheru, Epic Games Store a Humble Store. Pokud jste si na nich hru již předobjednali, můžete si ji stáhnout dopředu, abyste v den vydání mohli rovnou hrát. Dočkají se také příznivci Steamu, ovšem na něm hra vyjde se zpožděním až v průběhu prosince.

Red Dead Redemption 2 – launch trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 1 Prumer: 5]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na