Na PC vychází akce Bullet Witch. Oproti konzolové verzi má 12 let zpoždění

Akce hraná z pohledu třetí osoby Bullet Witch vyšla v roce 2006 na Xbox 360, jen krátce poté, co se tato konzole dostala na trh. Nejprve jen v Japonsku, o rok později se pak dostala i na západní trhy. Teď jí vydavatel XSeed překvapivě uvádí také na PC.

Bullet Witch nabízí v PC variantě všechna DLC, které byly kdysi vydány pro Xbox 360. Jde přitom především o 5 bonusových kostýmů pro hlavní hrdinku, čarodějku Alicii. Kromě toho se můžete těšit také na několik arkádových misí v šesti úrovních kampaně.

Určitých vylepšení se Bullet Witch dočkal po technické stránce. Je tak možné zvýšit rozlišení nad původních 720p a aktivovat dodatečné efekty. Nečekejte však nějaký remaster – hra je z dnešního pohledu technicky zastaralá.

Nabízí se otázka, proč XSeed uvádí Bullet Witch na PC, když v době svého vydání zrovna nezabodovala a pokud pomineme nějaké ty zajímavé efekty kouzlení a destrukce, v podstatě rychle zapadla do průměru.

Bullet Witch – trailer

 

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na