Plants vs. Zombies 3 vyšlo zcela nečekaně. Zatím si ho zahraje jen někdo

Jakoby z ničeho vypustil vydavatelský dům Electronic Arts a vývojářské studio PopCap Games již třetí díl oblíbené hry Plants vs. Zombies. Zatím jde pouze o pre-alfa verzi, která je dostupná výhradně na Google Play Store, ovšem podle prvních ohlasů je dobře hratelná.

Aktuálně to zdá, že předběžná verze je dostupná pouze pro vybrané regiony, mezi které Česká republika nepatří. Electronic Arts ale uvedlo, že plánuje vícero kol testování, takže by se brzy mělo dostat i na další.

Plants vs. Zombies 3 vychází z osvědčeného herního principu, který si v minulých dílech zamilovaly miliony hráčů. Počítá se pochopitelně také s mikrotransakcemi, přičemž obchod obsahuje položky od 99 centů po 99,99 dolaru. V aktuální verzi však in-game nákupy zatím nejsou dostupné.

Ke spuštění Plants vs. Zombies 3 budete potřebovat mobilní telefon na úrovni Samsung Galaxy S7 a alespoň operační systém Android verze 6. O vydání pro operační systém iOS zatím žádné zprávy nejsou, přestože je prakticky jisté, že k němu dojde.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na