Playstation 4 Pro se dočká vyššího výkonu. Stačit bude update

Společnost Sony se snaží stáhnout výkonnostní náskok, který získal Microsoft se svou konzolí Xbox One X nad Playstation 4 Pro. Logicky to nebude tak, že by Sony uvedla nové hardwarové vylepšení Playstation 4. To už by se v rámci této generace herních konzolí nejspíš nevyplatilo.

Ze spolehlivých zdrojů se nicméně objevily informace, že Sony pracuje na softwarovém updatu, který by učinil z Playstation 4 Pro výkonnější zařízení. Mělo by jít především o nejrůznější optimalizace operačního systému tak, aby dokázal ze stávajícího hardwaru vymačkat opravdu maximum.

Sony usilovně pracuje na optimalizaci operačního systému Playstation a v dalším updatu přinese pro vývojáře více výkonu. Optimalizovali funkci “Rapid Packed Math” a dosáhli přitom skvělých výsledků. Projeví se to ve first-party hrách, ale třeba i Far Cry 5,” napsal jeden z insiderů Tidux, který má obvykle správné informace, na Twitteru.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na