Podvodníci se nevyhnuli ani Apex Legends. Autoři už 16 tisícům z nich zrušili účty

Obrovský úspěch online akce Apex Legends na sebe nabaluje pochopitelně také zájem nejrůznějších podvodníků, tedy cheaterů, kteří kazí zážitek z hraní poctivým hráčům. Vývojářské studio Respawn Entertainment tento problém rozhodně nebere na lehkou váhu, protože ví, že například konkurenčnímu PUBG se velmi nepěkně vymstil a jeho tvůrci pak museli manko dohánět tvrdými raziemi.

Podle aktuální zprávy, kterou tvůrci publikovali, na to jdou velmi zostra. Jen za dva týdny od uvedení Apex Legends na trh došlo ke zrušení účtu 16 000 hráčům, u kterých se prokázalo nepovolené podvádění. K dispozici je také oficiální webová stránka, na které je možné podvodníky hlásit. Hlášení je třeba doplnit o – pokud možno co nejpřesnější screenshot nebo video – a vyplnit formulář s potřebnými údaji.

Apex Legends se nevyhýbají ani další prokletí úspěšných titulů. Objevila už se například falešná aplikace pro mobilní telefony, která neumožňuje hraní hry, ale po instalaci začne šířit škodlivý software, takzvaný malware. Hra zatím oficiálně na Android ani iOS k dispozici není, byť se to chystá. Aktuálně si zahrajete jen na PC, Playstation 4 a Xbox One.

Je také třeba říct, že Apex Legends se teprve chystá na čínský trh, který je pověstný ještě drsnějšími podvody hráčů. Ti pak často dokonce končí v policejních poutech.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 1 Prumer: 5]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

1
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Radek Drahokoupil
Host
Radek Drahokoupil

Podvodníci v Apex Legends https://hackerbot.net/60-apex-legends to zakázané stránky kde zákázané cheaty od Heckrů! A musí být potrestáni doživotním vězením!Skazili hru dali hloupím hračům kody na platformách PS4 ,PC ,XBOX ,a td!