Poutavá videa z Doom Eternal. Jak dlouho hra zabere?

Foto: Doom Eternal

Na letošním Gamescomu je jedním z největších taháků pro hráče zcela jistě Doom Eternal. Hráči si ho zde mohou vyzkoušet, případně se podívat na nová videa, která najdete pod textem. V jednom z nich představují autoři nového démona, kterým je Doom Hunter. Jde o impozantního, stejně jako velmi nebezpečného nepřítele, který toho hodně vydrží.

Autoři z vývojářského studia id Software se také na nedávném Quakeconu vyjádřili k herní době, tedy času potřebném k dohrání. Podle nich by Doom Eternal měl být výrazně delší než předchozí díl. Hráči mají počítat přibližně s 18 až 22 hodinami. Tím je myšlena výhradně singleplayerová kampaň, protože v multiplayeru stráví pravděpodobně mnohem déle.

Poducent Marty Stratton k tomu podotkl, že se to ještě do vydání Doom Eternal může lehce změnit a že záležet bude také na stylu toho kterého hráče. Ti, kdo prozkoumají každý kout a přečtou každou zprávu, budou jistě potřebovat déle než ti, kteří postřílí jen to nejnutnější a běží rychle dále.

Doom Eternal vychází 22. listopadu 2019 na PC, Playstation 4, Xbox One a službu Google Stadia.

Doom Eternal – trailery

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 2 Prumer: 4.5]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na