Povedený trailer chystaného wrestlingu WWE 2K20

Na přebalu hry WWE 2K20 se letos objeví šampionka soutěže RAW Becky Lynch a WWE Superstar Roman Reigns. Tyto dvě hvězdy světového wrestlingu se stali letošními ambasadory hry WWE 2K20 v marketingové kampani nesoucí název “Step Inside”, jejímž cílem je hráčům co nejvíce přiblížit svět WWE.

Hra WWE 2K20 i letos přinese mnoho zajímavých novinek a herních vylepšení. Hráči se mohou těšit na nové herní módy a bohatou soupisku těch největším hvězd světového wrestlingu. Jako tradičně hra přinese i příběhový mód – 2K Showcase: The Women´s Evolution, který sleduje kariéru 4 slavných žen ze světa wrestlingu, přezdívaných “Four Horsewomen”: šampionka RAW Becky Lynch, šampionka SmackDown Bayley, Charlotte Flair a Sasha Banks.

Hráči, kteří si zakoupí WWE 2K20 Deluxe Edition nebo WWE 2K20 Collector´s Edition navíc obdrží zajímavé herní bonusy, včetně exkluzivním postav, jako je Chyna, Hulk Hogan, Mankind nebo The Rock, a mnohem více.

Hra WWE 2K20 vychází 22. 10. 2019 na PlayStation 4 a Xbox One.

WWE 2K20 – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 1 Prumer: 4]

Redaktor zpravodajství serveru Gamebro.cz. Milovník příběhových her, ať už těch akčních nebo RPG.

1
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
pici
Host
pici

Tato série je jak Fifa, každý rok skoro to samé a minimální inovace. Škoda, wrestling jsem zbožňoval, hlavně hry jako NWO vs WCW na N64! To byla pecička!