Přejeme vám šťastný nový rok. A pár zajímavých čísel z toho končícího navrch

Poslední den v roce se sluší a patří zastavit se a popřát si do nového roku. Rádi to vůči našim čtenářům naplníme, protože nám dělají radost po celý rok. Když jsme Gamebro.cz před dvěma a půl lety zakládali, ani se nám nesnilo o tom, že bychom snad za rok 2019 mohli zaznamenat více než milion čtenářů a téměř čtyři miliony zobrazených stránek. Máme z toho opravdu dobrý pocit a děkujeme vám všem za přízeň a podporu, kterou nám mnohdy vyjadřujete.

 

Návštěvnost Gamebro.cz za rok 2019.

Gamebro.cz se letos definitivně zařadil mezi nejvýznamnější magazíny o hrách, které jsou v České republice k dispozici. Za tento rok jsme publikovali celkem 1096 článků, což není nikterak ohromující číslo, ale zakládáme si na tom, že informujeme o skutečně důležitých událostech, nikoliv o každé hlouposti jen proto, abychom něco vydali. Ze zpětné vazby víme, že tento předvýběr oceňujete, protože jinde je často problém se k opravdu důležitým zprávám prohrabat haldou balastu.

Na druhou stranu bychom přeci jen rádi publikovali více recenzí a tematických článků. Berte to tak jako naše předsevzetí do nového roku. Zároveň však znovu musíme upozornit, že Gamebro.cz děláme především pro radost a z nadšení. Zatím každou korunu, kterou jsme získali z CPC reklamy, jsme investovali zpět. Bohužel na toxickém českém herním trhu “ruka ruku myje” a inzerce se obvykle zadává “za něco”. Bohužel i podpora distributorů stran poskytování her na recenze je naprosto zoufalá (čest výjimkám: Comgad, Cenega). Přesto si nechceme stěžovat. Tato práce nás baví a budeme ji dělat dále. Největší odměnou pro nás bude, když se tu za rok opět společně zabilancujeme a ta čísla budou ještě vyšší.

Takže šťastný nový rok všem!

Tým redakce Gamebro.cz

Top 10 nejčtenějších článků za rok 2019

  1. Pakistánský politik pochválil neskutečný manévr pilota. Pak se ukázalo, že šlo o záběry ze hry GTA 5
  2. Epic Games Store rozdá 14 her zdarma
  3. Zahrajte si 2500 dalších her pro MS-DOS přímo v prohlížeči
  4. Star Citizen už nezná meze. Vesmírnou loď prodává za půl milionu
  5. Kupujete hry u překupníků? Raději je ukradněte, prosí vývojáři
  6. Rodiče se radují, návykový Fortnite přestal fungovat. Podle autorů ho vtáhla černá díra
  7. Diablo 4 potvrzeno. Jen ne tak, jak by si Blizzard přál
  8. Hráči požadují stažení The Outer Worlds ze Steamu. Na chystané RPG se valí vlna hněvu
  9. Bethesda banuje hráče, kteří ve Falloutu 76 navštívili vývojářskou místnost
  10. Dvojnásobná loupež u Blizzardu. Klon World of Warcraft se jmenuje Diablo Island
Hodnotit text
[Celkem hlasu: 3 Prumer: 5]

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na