Překvapení v Call of Duty: Modern Warfare. Nebude obsahovat lootboxy

Zástupci vývojářského studia Infinity Ward, které právě dokončuje očekávanou akci Call of Duty: Modern Warfare, se na Redditu vyjádřili k aktuálním spekulacím o přítomnosti lootboxů ve hře. Už před měsícem totiž někteří hráči v betaverzi této akce objevili náznaky takzvaných Supply Drops, což není nic jiného než označení pro lootboxy v sérii Call of Duty. Ostatně, nebylo by se čemu divit, vždyť hru vydává Activision Blizzard, který je známý tlakem na maximální monetizaci.

Vývojářské studio Infinity Ward přesto překvapilo, protože jeho zástupci uvedli, že Call of Duty: Modern Warfare nebude lootboxy obsahovat. Namísto toho by se všechny předměty ve hře měly dát získat pouze postupným pokrokem. Brzy bychom se k tomuto tématu měli dozvědět více informací.

Vzhledem k historii vydavatele a značky je toto sdělení poměrně překvapivé. Na druhou stranu jde o vcelku logický krok, protože se ukazuje, že hráči mají v běžně prodávaných hrách lootboxů a dalších mikrotransakcí plné zuby. Naposledy se to ukázalo v Ghost Recon: Breakpoint, kdy to s nimi přehnal nepoučitelný Ubisoft.

Tip na článek:  Call of Duty: Modern Warfare - HW požadavky. Jsou překvapivě nízké

Call of Duty: Modern Warfare vychází 25. října 2019 na PC, Playstation 4 a Xbox One.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na