Překvapivé oznámení XCOM Chimera Squad. Vyjde už za týden

Společnost 2K Games překvapivě oznámila nového zástupce série XCOM. Nejde o pokračování, nýbrž zajímavý spin-off, který se odehrává pět let po událostech z XCOM 2. Na XCOM Chimera Squad pracuje zkušené vývojářské studio Firaxis.

XCOM: Chimera Squad vypráví příběh, ve kterém lidé, hybridi a mimozemšťané spolupracují. Ale ne všichni lidé na Zemi se s novým uspořádáním smířili. V podobě jednotky Chimera Squad, která je novou elitní silou, bojují spojenci proti novým hrozbám.

K dispozici bude celkem 11 agentů s rozvinutou osobností a taktickými schopnostmi, a to včetně speciálních útoků. Pokud dáte dohromady určité agenty, budete moct provádět skutečně zničující komba. Rozdíl mezi úspěchem a neúspěchem může spočívat jen a jen ve složení týmu.

Mise jsou koncpiovány jako série samostatných, explozivních střetnutí, kdy akce bude intenzivní a nepředvídatelná. Kromě toho bude mít XCOM Chimera Squad strategickou rovinu, kdy povedete operace high-tech základny.

XCOM Chimera Squad vyjde na PC překvapivě už 24. dubna, a to prostřednictvím Steamu. Cena je stanovena na 19,99 euro, ale kdo se pro nákup rozhodne do konce měsíce, získá hru za 9,99 euro.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na