Překvapivé přiznání autorů Bus Simulator 2018. Mapu hry vytvořili v Cities: Skylines

Cities: Skylines je jednou z nejzajímavějších a také nejoblíbenějších budovatelských strategií posledních let. Nejenže umožňuje hráčům vytvořit si vysněnou metropoli, ale navíc je využívána také pro městské plánování a jak se nyní ukazuje, také pro vývoj jiných her. Přesnější řečeno aktuálního titulu Bus Simulator 2018.

“Je to opravdu zábavné. Navrhl jsem mapu, vytvořil hezký výhled a v principu naplánoval, jak velké mají být ulice a kam povedou,” přiznal hlavní designér Bus Simulatoru 2018, Alexandr Grenus. Ten potom využil speciální modifikaci pro export návrhu silnic a jejich parametrů. Takto vznikl první návrh mapy, na které se autobusový simulátor odehrává.

První návrh mapy Bus Simulator 18, který vznikl v budovatelské strategii Cities: Skylines.

Bus Simulator 18 je – jak už název napovídá – simulací jízdy městským autobusem, která vám umožní vyzkoušet osm licencovaných strojů od značek Mercedes nebo MAN a která se odehrává na území měřícím 15 kilometrů čtverečních. O kvalitách nedávno vydaného titulu se více dozvíte v recenzi.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na