Premiér Andrej Babiš pochválil Kingdom Come: Deliverance. Od kolegů si nechal vyprávět celý příběh

O českém premiérovi v demisi Andreji Babišovi se dobře ví, že s počítačem příliš mnoho času netráví a dává přednost jiným způsobům komunikace. Ale zdá se, že jeho zájem upoutaly počítačové hry, konkrétně největší česká hra posledních let, Kingdom Come: Deliverance.

Kolegové mi řekli o obrovském českém projektu počítačové hry #KingdomComeDeliverance a vyprávěli mi celý příběh. Hra od Warhorse Studios dneska vychází. Celosvětově. Přeju ji jen to nejlepší. A jsem hrdý a nadšený, že Češi dělají tak super věci 👍,” stojí v Babišově příspěvku na Facebooku.

Samozřejmě je otázkou, nakolik je zájem Andreje Babiše upřímný a nakolik jde o tah marketingového týmu, který je správou sociálních profilů premiéra proslulý. Každopádně představa premiéra, kterak sedí v křesle u plápolajícího krbu a poslouchá příběh o kovářovi Jindřichovi ze středověké Skalice, je pro hráče velmi zajímavá.

Není také jisté, zda kolegové Andreji Babišovi prozradili, že jde o “Bakalovu hru”. Předseda politického hnutí ANO se o tomto podnikateli totiž pravidelně vyjadřuje jako tuneláři a podvodníkovi. Babiš také hanlivě mluví o takzvaných “Bakalových médiích”.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Redaktor zpravodajství serveru Gamebro.cz. Milovník příběhových her, ať už těch akčních nebo RPG.

2
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Michal
Host
Michal

Doufám že jste si nechali od Prchala zaplatit za PR článek. To neříká Babiš, ale pan expert Prchal, všiml si, že Deliverance je teď hodně diskutované téma, tak nechal vyrobit reakci pro Babiše. Dostává za to těžké peníze, tak doufám, že jste mu poslali účet.

Franta
Host
Franta

To ale evidentně nevíte že FB stránka pana Babiše je marketingoví trik a píše to tam několik specialistů a né on!