Problémy World of Warcraft nekončí. Nová chyba vymazala všechny aktivní úkoly, Blizzardu se nedaří situaci řešit

Oblíbená onlinovka World of Warcraft je aktuálně zmítána jedním problémem za druhým. Poté, co hráče doslova znechutil patch na verzi 8.0, se objevila nečekaná chyba, která způsobila vymazání všech aktivních úkolů ze žurnálu. Hráči proto varují ostatní před tím, aby se vůbec přihlásili do hry. Právě to totiž chybu spustí.

Vývojářské studio Blizzard na stížnosti hráčů zareagovalo tím, že na servery nahrálo takzvaný hotfix. Jenže ten oproti očekávání vůbec nepomohl a chyba se projevuje dále. Asi ještě horší zprávou je ale to, že zmizelé úkoly stejně nebude možné obnovit. Do paměti se totiž permanentně ukládají pouze uzavřené úkoly.

Blizzard tak hráčům radí jedinou možnost: musí si pro ztracené úkoly zajít k patřičným zadavatelům znovu. Na tuto radu hráči pochopitelně nereagují příliš pozitivně.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Redaktor a hlavní recenzent serveru Gamebro.cz. Jinak vášnivý sběratel starých herních konzolí a her.

9
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Ekze
Host
Ekze

Proboha kde jste na takovou píčovinu přišli hraju každý den nikdy nic podobného co jste napsali se nestalo si pletete asi z twinstarem ne 😀 tak to špinit Blizzard

Kalimda
Host
Kalimda

Další takový co tvrdí, že na offiku nejsou bugy. Jsou, samozřejmě ne tolik jako na freečkách ale jsou.

Pavel
Host
Pavel

Co to je zase za blábol ? Nevim jak ostatním, ale mě nezmizelo vůbec nic….

Ekze
Host
Ekze

Tohle je založené na jedné věci,pošpinit Blizzard,stačí mi jak je příspěvek napsaný,jestliže nezmizí do 24 hodin,ohlásím to přímo Blizzardu 😉 tuhle stránku nechám zavřít ahoj správci :-*

Stfu
Host
Stfu

A ono nic velký pán bubububu

Jarek
Host
Jarek

“Blizzard tak hráčům radí jedinou možnost: musí si pro ztracené úkoly zajít k patřičným zadavatelům znovu” A to je jako nějaký problém? Myslím že hráče, kteří tam tráví i 10 hodin denně, těch 5min co si půjdou pro úkol nezabije.

Woody
Host
Woody

Tady někdo asi ještě nikdy necestoval přes celou mapu pro úkol 😀
občas trvá hodiny se tam dostat 😀

Lukáš
Host
Lukáš

Jenže nejde o to, že si pro quest musíš dojít, jde o to, že se ti smaže jakýkoliv progress daných questu. Tzn. rozpracovany quest na kterém si makal několik dní/týdnů je pryč.

Ave Já
Host
Ave Já

Proto tuhle pičovinu nehraju!!!