První dva díly série Tony Hawk Pro Skater se dočkají remasteru

Hned první den nové videoherní akce Summer Game Fest, jejímž pořadatelem je Geoff Keighley, musel udělat velkou radost všem příznivcům sportovních her a zejména fanouškům skateboardingu a především Tonyho Hawka.

První dva díly série, které vyšly v letech 1999 a 2000 se letos dočkají nového zpracování v rámci titulu Tony Hawk Pro Skater 1+2. Na hře pracuje studio Vicarious Visions (Crash Team Racing) a vydavatelem je Activision.

Remaster nabídne všechny úrovně z původních her, samozřejmě přepracované do moderního grafického kabátu, stejné postavy a triky. Sympaticky působí možnost vytvoření vlastního skate parku, který následně bude možné sdílet s ostatními hráči. Změn dozná i multiplayer, přičemž nás ze všeho nejvíce potěšila přítomnost split screenu, což je věc, co z her v posledních letech bohužel prakticky vymizela.

Po neúspěchu pátého dílu série Tony Hawk Pro Skater je odhalení tohoto titulu příjemným překvapením. Jak moc se tvůrcům podaří pošramocenou pověst série napravit, se dozvíme již velmi brzy. Tony Hawk Pro Skater 1+2 vyjde pro PlayStation 4 a Xbox One již 4. září. Hra bude distribuována prostřednictvím Epic Game Store. Pokud si hru předobjednáte, dostanete možnost si hru s předstihem vyzkoušet prostřednictvím demoverze. Datum jejího vydání ovšem prozatím nebylo upřesněno.

Tony Hawk Pro Skater 1+2 Trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 2 Prumer: 5]

Fanoušek klasických point and click adventur, filmů Davida Lynche a nových technologií všeho druhu. Jinak dlouholetý nezávislý žurnalista a copywriter, který vystřídal řadu tištěných i internetových magazínů.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na