První reakce na film Solo: A Star Wars Story jsou tady. Koná se očekávaný propadák?

Za méně než dva týdny vstoupí do českých kin snímek Solo: A Star Wars Story coby další z epizod z univerza Hvězdných válek mimo hlavní dějovou linii. Jak už název napovídá, zaměří se tentokrát na osudy známého pašeráka Hana Sola.

V Los Angeles už se odehrála velká premiéra pro vybrané hosty, a přestože na sebe větší kritiky ještě nechají chvíli čekat, první ohlasy už na světě jsou, byť je pochopitelně třeba je vnímat s jistou rezervou. Produkci filmu Solo: A Star Wars Story provázela řada patálií, od výměny režiséra po přetáčení velkých částí snímku. Před nějakou dobou se dokonce objevila zpráva, že společnost Disney už dílo interně odepsala a nemá od něj v podstatě žádná očekávání.

Přesto se nakonec zdá, že se očekávaná katastrofa nekoná. Například Kevin Pölowy z Yahoo Entertainment byl příjemně překvapen, a to i výkonem hlavního představitele Aldena Ehrenreicha. Jeho oblíbenou postavou se ale stal droid L3.

Dennis Tzeng poznamenává, že Solo: A Star Wars Story nikdy nebude jeho nejoblíbenějším snímek série, ale že si ho jako divák rozhodně užil.

Jenna Busch pro změnu chválí výkon Dannyho Glovera v roli mladého Landa Calrissiana.

Solo: A Star Wars Story si u nás premiéru odbude 24. května.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na