První recenze God of War jsou venku. Hra získává vysoká hodnocení, Sony však umožnila recenzovat jen “ověřeným médiím”

Kdo by to byl čekal? Pozapomenutá série poměrně staromódních akcí God of War se letos pokusila o restart. Zprvu to mohlo vypadat jen jako snaha oprášit kdysi oblíbenou značku, ale postupem času se ukazovalo, že to autoři myslí opravdu vážně. První recenze pak nyní dokazují, že God of War je jednou z nejlepších her pro Playstation 4, co kdy vznikla.

Tohle je přesně způsob, jakým se dělá reboot. Poté, co Kratos ztratil směr, ho Sony Santa Monica vzalo na novou cestu. Propracovaný hlavní charakter, vynikající podpůrné role, excelentní bojový systém a jedna z nejlepších grafik na PS4,” hodnotí magazín USGamer, který se vytasil rovnou hodnocením 100 %. Ostatně, stejně jako Guardian, Polygon, Game Revolution nebo IGN.

Většina hodnocení se přitom pohybuje nad 90 %, což je nebývalé. V průměru si God of War na serveru Metacritic drží hodnocení 94 %. Nejhorším hodnocením je potom 80 %.

Na naší recenzi si budete muset ještě počkat, protože se společnost Sony zalekla naší deklarované nezávislosti a review kopii ostentativně neposkytla. Podle svého vyjádření je poskytuje pouze “historicky ověřeným médiím”, ať už to znamená cokoliv. U nás hra každopádně dostane férové hodnocení.

God of War vychází 20. dubna 2018, a to exkluzivně pro Playstation 4.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

6
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Funboy
Host
Funboy

Amen, placených recenzí, je všude plno. Dobrej přístup

Roberto
Host
Roberto

Moja otázka na vás je: aké české a slovenské média nie sú nezávislé /nech to znamená čokoľvek?/
Pretože som čítal aj tie a hra dostala vysoké hodnotenie aj v našich končinách. Znamená to, že všetky sú dotované od Sony a referencie sú nadhodnotnené?

Funboy
Host
Funboy

Milý Roberto, téměř všechny, většina recenzí u velkých internetových médií jsou placená proma. Proto třeba na megacritics jsou největší nůžky mezi recenzenty a hráči. Tam to prostě zfalšovat nejde. A velmi se tam bavím jak třeba Gamestar tam opěvuje totální hovna dá tomu 9/10 a vedle toho tisíc uživatelských hodnocení 5/10 😀

Tomáš
Host
Tomáš

Tak to by vysvětlovalo, proč God of War dostal všude samé desítky.