První ukázky ze seriálového Zaklínače. Podívejte se na krásné scenérie

Zaklínač 3: Divoký hon

Studio na výrobu vizuálních efektů Torpedo Pictures zveřejnilo na svém profilu několik klipů, které s největší pravděpodobností pocházejí ze seriálu, který chystá společnost Netflix na motivy románové série Zaklínač.

Jedno video ukazuje zaklínačskou pevnost Kaer Morhen. Další potom přepadení jedné vesnice. Obě videa mají navíc “breakdown” podobu, kdy v nich postupně přibývají grafické efekty. Videa mají v první řadě sloužit jako ukázka schopností studia Torpedo Pictures, což dokládá i skutečnost, že našla místo i v “highlight videu” firmy.

Ačkoliv nikdo explicitně nepotvrdil, že jde skutečně o záběry ze seriálového Zaklínače, je to velice pravděpodobné. Jednak jsou na nich jasně rozpoznatelné lokality, jednak jsou efekty velmi náročné a těžko by je někdo tvořil jen tak. Torpedo Pictures je navíc poměrně známá společnost, která si těžko může dovolit klamat.

Nejde však o první záběr ze seriálu podle The Witcher. O ten se postaral samotný Netflix a prezentuje na něm novou podobu představitele Zaklínače, Henryho Cavilla.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 1 Prumer: 4]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

7
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
davidk
Host
davidk

Z toho obsazení je mi k pláči (vyjma Ciri), ale osobně tomu dám šanci. Třeba to co podělali s obsazením zas vynahradí příběhem a zpracováním. Jinak záběry mohou i nemusí být pravé. Podobný postprocessing udělá každý zdatný fanda, ale to “herecké obsazení” ve scéně… to si jen tak nevycucá…

Wii Kii
Host
Wii Kii

Trochu mě překvapilo první video, které spíš připomíná pokračování Pána prstenů, ale nemohu být negativní, vypadá to zajímavě. A pokud někdo při těchto dvou videí opovrhuje celým(ještě neexistujícím) celým seriálem, tak je jasné, že se mu nikdo a nic nezavděčí… Takže za mě zatím dobrý, a co dál?

James z Vlčího vrchu
Host
James z Vlčího vrchu

Myslím že to je fake, proč by jinak ti borci v druhém videu nosili na štítech znak vlčího medailonu, navíc jeho přesnou podobu ze hry. A s největší pravděpodobností se určitě nejedná o záběry ze seriálu. Natož pak jejich konečná podoba.

Miri
Host
Miri

Tak zatim jsem dost zklamana..

Petr
Host
Petr

Když jsem vyděl to herecké obsazení tak to nemusí ani natáčet.

karel
Host
karel

Kdyz nekdo napise vydel tak by se mel rovnou zastrelit

Nemesis
Host
Nemesis

Tohle je vrchol debility, odkazování na seriálový balast.. thumbnail ze hry.. a přitom zastánci seriálu pořád opakují jak seriál nebude stylizován podle hry a jak je to dobře. Mimochodem, ty záběry jsou pěkný hnus, tak chápu že byla tendence použít thumbnail od jinud.. ale to pokrytectví..