Frenetické záběry z hraní akce Rage 2. Autoři o hře prozradili spoustu zajímavých informací

Po včerejším debutovém traileru společnost Bethesda vypustila do světa přeci jen zajímavější gameplay záběry ze svého nově oznámeného titulu Rage 2. Na něm pracuje slavné vývojářské studio id Software, kterému pomáhá Avalanche Studios, jež se v minulosti dobře zapsalo sérií Just Cause nebo Mad Max.

Rage 2 se odehrává v postapokalyptickém světě, který vznikl nárazem asteroidu. Ten způsobil vyhlazení 80 % obyvatelstva Země, přičemž z lidstva zbývá už jen hrstka přeživších. Ulice okupuji bezskrupulózní a krvelačné gangy a tyranská vláda utiskuje zbývající obyvatele železnou pěstí. Hráči se vžijí do role Walkera, který je posledním rangerem a trnem v oku mocipánů.

Vzali vám domov a nechali vás polomrtvého v prachu. Postaráte se o svobodu a spravedlnost – a stanete se berserkem,” uvádí Bethesda v tiskové zprávě. “Obklopeni neskutečnými bitvami vozidel, nadlidským střílečkovým chaosem a otevřeným světem plným eruptivního bláznovství se budete pohybovat nelítostnou pustinou.

Obrovský otevřený svět

V bojích se střetnete se sadistickými gangy, které se vám pokusí znemožnit získat nástroje a technologie. Ty potřebujete k tomu, abyste mohli čelit vládě.

Autoři slibují obrovský otevřený svět, který zahrnuje nejen prosluněnou poušť, ale také vizuálně bohatou džungli. Nebudete se přitom pohybovat pouze po svých, ale osedláte nejrůznější monstertrucky nebo gyrokoptéry.

Bethesda představení Rage 2 dávkuje skutečně mistrně. Více informací se totiž máme dozvědět na konferenci této společnosti, která se odehraje 11. června v 15:30 našeho času v rámci veletrhu E3.

Rage 2 každopádně vyjde později než jsme doufali. V plánu je až na příští rok, a to na platformy PC, Playstation 4 a Xbox One.

Rage 2 – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na