První záběry z akce Disintegration. V popředí jsou souboje mechů

Jak moc dokáže člověk milovat svého bojového robota? To a mnohem více ukazuje první gameplay trailer z mechové střílečky Disintegration, který se představil na Gamescomu 2019. Kromě toho, že si užijete hutných přestřelek obřích mašin, bude hra obsahovat také prvky z žánru realtime strategie.

V Disintegration nebudete ovládat jen vlastního mecha, ale zároveň budete rozkazovat podřízeným jednotkám tak, aby fungovaly co možná nejefektivněji. Mechové ve hře se nazývají Gravcycles. Vše se odehrává v temné budoucnosti, ale trailer nenechává na pochybách, že ji autoři okoření jistou porcí humoru.

Disintegration se podle všeho orientuje na online multiplayerové bitvy, ve kterých zpočátku nabídne tři různorodé herní módy a značnou variabilitu. Chybět by ale neměla ani kompletní příběhová kampaň pro jednoho hráče, ve které se zhostíte hlavní postavy Romera Shoala.

Disintegration vyjde v roce 2020, a to na PC, Playstation 4 a Xbox One. Za hrou stojí nové studio V1 Interactive, které však sestává z ostřílených veteránů herní branže.

Disintegration – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na