První záběry z hraní Fast & Furious: Crossroads ukazují hodně akce a příšernou grafiku

Foto: Fast and Furious: Crossroads

Na spočtení jednotlivých dílů filmové série Rychle a zběsile už pomalu nestačí ani prsty na obou rukách. Není divu, vždyť tato značka se přes několik karambolů vypracovala mezi nejsilnější hollywoodské bijáky a každý další díl představuje jistotu stovek milionů vydělaných dolarů. Z tohoto hlediska není zrovna překvapivé, že na motivy filmové série vzniká videohra.

Problém je v tom, že Fast & Furious: Crossroads od počátku, kdy byla oznámena, nebudí kdovíjakou důvěru. Premisa akčních závodů je přitom poměrně zajímavá. Jenže vývojářské studio Slightly Mad pravděpodobně na vývoj nedostalo tolik prostředků, kolik by pro tvorbu špičkové hry potřebovalo. A tak nezbývalo než dělat kompromisy. Ty jsou jasně patrné zejména v grafickém provedení, které dává vzpomenout na hry deset let staré.

Hratelnost Fast & Furious: Crossroads přitom podle traileru působí velmi svižně a dynamicky. Je však pravděpodobné, že kompromisy se musely dělat i jinde než v grafice, a tak odhadujeme, že nás čeká spíše průměrný herní zážitek.

Je pikantní, že Fast & Furious: Crossroads vychází těsně před uvedením konzolí nové generace na trh. Hra tak bude dostupná pro tu současnou generaci v podobě Playstation 4, Xbox One a PC. Graficky však působí spíše jako z generace minulé.

Fast & Furious: Crossroads – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 1 Prumer: 5]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na