Psychonauts 2 naváže na legendární adventuru. Podívejte se na záběry z hraní

Je to neuvěřitelné, ale nejenže je pokračování 14 let staré hry ve vývoji – ono už zanedlouho opravdu vyjde! Ačkoliv se to v minulých letech zdálo prakticky nemožné, nakonec se slavnému hernímu vývojáři Timu Schaferovi a jeho studiu Double Fine podařilo získat dostatek prostředků na pokračování Psychonauts, což je adventura, na níž dodnes mnozí nedají dopustit jako jednu z nejlepších svého žánru.

Z traileru, který autoři prezentovali na E3 2019, je navíc jasně patrné, že se Psychonauts 2 maximálně drží ducha svého předchůdce. Nepůjde tak jen o využití známé značky pro zcela nový projekt. Tento titul dokonce naváže tam, kde první díl skončil. Těšit se můžete na stejný umělecký styl, pocit ze hry a pochopitelně také specifický humor, kterým se “psychonauti” proslavili.

Psychonauts 2 nabídne nové i dobře známé charaktery, které budou opět obdařeny jedinečnými schopnostmi. S nimi se vydáte do myslí různých lidí, které jsou koncipované coby arkádové úrovně.

Ačkoliv to dlouho vypadalo, že Psychonauts 2 vyjdou ještě letos, nakonec tomu tak nebude. Hra byla odsunuta na příští rok, co může být dáno i problémy s vydavatelem. Ten původní, společnost Starbreeze, fakticky zkrachoval a hru, stejně jako celé studio, převzal Microsoft. Přesto však hra vyjde na všechny původní platformy, tedy PC, Playstation 4 a Xbox One.

Psychonauts 2 – trailer

 

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 1 Prumer: 5]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na