PUBG dostane tropickou mapu. Nabídne mnohem intenzivnější zážitek ze hry

Bude tomu rok, co na počítače vyšla hra s krkolomným názvem Playerunknown’s Battlegrounds, tehdy ještě v předběžném přístupu. Asi nikdo by tenkrát neodhadl, jak obrovský úspěch to nakonec bude. PUBG za dvanáct měsíců vydělala neskutečné peníze, vybudovala fenomenální fanouškovskou základnu po celém světě a představila verze pro Xbox One, Android a iOS. V aktuálním videu za podporu poděkoval duchovní otec projektu Brendan Greene a šéf PUBG Corps, C.H. Kim.

Nezůstalo ale u pouhého poděkování. PUBG totiž slaví také oznámením nové tropické mapy. Ta má rozlohu 16 kilometrů čtverečních a měří tak pouhou čtvrtinu toho, co ostatní mapy ve hře, například pouštní mapa. To je ale také záměr. “Měla by nabízet mnohem intenzivnější a rychlejší zkušenost z hraní Battle Royale,” uvedl Brendan Greene.

Tropická mapa bude čtyřikrát menší než jiné mapy v PUBG. Nabídne díky tomu intenzivnější a rychlejší hru.

Jednotlivé partie tak budou trvat kratší dobu, než na co byla komunita dosud zvyklá. Tropická mapa by se už v dubnu měla dostat na testovací servery Playerunknown’s Battlegrounds. Přesný termín zatím znám není, stejně jako to, zda a kdy se objeví ve verzích pro Xbox One, případně mobilní zařízení.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na