PUBG Mobile dostává bonusový obsah. Vychází z aktuálního filmového hitu Mission: Impossible – Fallout

Foto: PUBG

Společnost Tencent, která stojí za mobilní verzí Playerunknown’s Battlegrounds, uzavřela partnerství s filmovým gigantem Paramount Pictures. Díky tomu se ve hře mohl objevit tematický crossover event k novému filmu s Tomem Cruisem, kterým je Mission: Impossible – Fallout. Ve verzi hry pro mobilní telefony a smartphony tak můžete slyšet filmový soundtrack a získat příslušný outfit k filmu.

K tomu vám pomohou mise, za jejichž splnění získáte in-game měnu Agent-ID. Tu můžete sbírat v průběhu jednoměsíčního eventu a měnit ji pak následně za lootboxy a předměty. Autoři si samozřejmě nenechají ujít příležitost, aby tento obsah nenabídly také za skutečné peníze. Například outfit Agenta stojí 980 poukazů, což odpovídá přibližně 400 korunám.

PUBG Mobile od Tencentu je velmi úspěšným titulem. Od letošního března, kdy tato verze vyšla, si jí podle údajů autorů stáhlo více než 100 milionů lidí. Na rozdíl od verze pro PC nebo Xbox One je mobilní verze k dispozici zcela zdarma.

PUBG: Mobile x Mission: Impossible – Fallout – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na