PUBG zastavuje obchod s in-game oblečky. Bojuje tak proti jejich prodeji třetí stranou

Volný obchod s takzvanými in-game skiny je v oblíbené online akci Playerunknown’s Battlegrounds zastaven na neurčito. Vývojářské studio PUBG Corporation tím chce zamezit obchodu s in-game skiny, tedy nejrůznějšími kousky oblečení, na platformách třetích stran.

Funkce personalizovaného obchodu byla podle autorů zamýšlena ke zjednodušení bezplatné výměny předmětů mezi kamarády. V poslední době však pozorují, že hráči prodávají věci různým pochybným společnostem, které je pak přeprodávají dále. Problémem se staly také hazardní weby, na kterých je možné sázet na určité předměty.

PUBG Corporation v tom nevidí nic menšího než “zneužití systému”, a proto se rozhodla k dočasné deaktivaci obchodního systému. Tvůrci nyní pracují na bezpečném řešení, které obchodování opět umožní. Zda ale bude probíhat ve stejné formě jako dosud, není známo.

Důležitou zprávou je, že obchodování v Playerunknown’s Battlegrounds je stále možné provádět na platformě Steam Marketplace, kterou autoři považují za oficiální instituci.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

1
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Meli
Host
Meli

No je to jasný jak z toho nemají prachy tak je to štve 🙂 osobně mě to je putna hru jsem si nikdy nekoupil a nehodlám 🙂 tento druh her mě nebere nuda a nuda 🙂