Půlhodina hraní akce Terminator: Resistance. O kvalitách hry zrovna nesvědčí

Už v polovině září byla oznámena akce Terminator: Resistance, která se chce evidentně povozit na vlně zájmu o film, který za pár dní vstoupí do kin, byť na něm nikterak nestaví. Polské vývojářské studio Teyon nyní na akci EGX ukázalo půl hodiny záběrů přímo z hraní.

Pokud jste čekali prachsprostou střílečku, možná vás Terminator: Resistance překvapí. Přinejmenším úroveň, kterou autoři ukázali, nutí hráče k opatrnému postupu. Hlavní hrdina Jacob Rivers se tu plíží územím, které je plné automatických střílen a terminátorů třídy T-800.

Jako důležitý prvek se ukazuje hackování, který funguje formou minihry ne nepodobné Froggerovi. Je třeba dostat bílý čtyřúhelník z levé strany obrazovky na pravou, aniž byste se dotkli některé z bílých lišt, které se pohybují ze shora dolů či opačně. S touto minihrou budete mít hodně co do činění. Pokud jde o mechanické zámky, jejich odemykání probíhá ve stylu Skyrimu.

Terminator: Resistance ve videu neukáže příliš mnoho akce, jako spíše plížení prostorem nemocnice, kde se musíte schovávat před T-800 a nacházet další členy odporu. Na konci odpálíte terminál Skynetu a utečete.

Popravdě, ukázka Terminator: Resistance mě zrovna nepřesvědčila, že by mělo jít o kdovíjak zdařilou hru. Prostředí je fádní a monotónní a prezentované herní činnosti nepříliš zábavné. Snad se ale ještě tvůrci pochlapí a vyjde z toho alespoň slušná béčková akce.

Terminator: Resistance vychází 15. listopadu 2019.

Terminator: Resistance – záběry z hraní

https://www.youtube.com/watch?v=mo-OiV9-Tlk

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na