Působivý trailer Ghost of Tsushima odhalil datum vydání

Foto: Ghost of Tsushima

Vývojářské studio Sucker Punch a společnost Sony vydali působivý příběhový trailer pro chystanou akci Ghost of Tsushima, jež vyjde tradičně exkluzivně pro Playstation 4.

Pokud už se nemůžete dočkat objevování atmosférického světa Ghost of Tsushimy, kde také poměříte síly s početnou nepřátelskou sebrankou, potom si v kalendáři zakroužkujte datum 26. června. Právě to je nově stanovené datum vydání hry.

Pakliže ještě nejste dostatečně navnaděni, nenechte si ujít příběhový trailer, jehož scény byly pořízeny na Playstation 4 Pro. Video poskytuje náhled na děj, který se nese v duchu války a dramatu.

Ghost of Tsushima vyjde celkem ve třech různých verzích. Ta standardní bude obsahovat hru na Blu-Ray disku. Speciální edice přidá steelbook, poukaz na masku Tushima a skin meče, komentář ředitele vývoje a mini artbook. Sběratelská edice bude potom vedle hry obsahovat repliku masky, válečný znak Sashimono, tradiční Furoshiki (šátek) a mapu světa z látky.

Ghost of Tsushima – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 1 Prumer: 5]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

1
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
JaneK
Host
JaneK

June 26 je 26. cervna, ne cervence