Rage 2 oficiálně oznámeno včetně traileru. Bude to šílená, ale zřejmě také hodně dobrá akce

Společnost Bethesda už to zřejmě déle nemohla držet pod pokličkou, a tak prostřednictvím prvního traileru oznámila pokračování akce Rage z roku 2010, která se ze všeho nejvíce vyznačovala fantastickou grafikou, ale kterou také měla spousta hráčů problém spustit v rozumné kvalitě.

První trailer zatím neprezentuje žádné in-game záběry, ale jen renderovanou grafiku. Přesto je nesmírně zajímavý a přímo přetéká různorodostí. V postapokalyptickém světě zde o přežití a poslední zbývající suroviny bojují různé frakce jako mutanti, vysoce technologizovaná vládní organizace Authority a klany banditů.

Lze předpokládat, že Rage 2 nabídne rozmanitý otevřený svět, ve kterém se budete pohybovat jak po svých, tak nejrůznějšími dopravními prostředky, které si budete moct upravovat ve stylu Šíleného Maxe. Na rozdíl od předchozího dílu se hra bude odehrávat v různých typech prostředí, takže se nebudete pohybovat jen v poušti, ale také v lesích a v bažinách.

Rage 2 – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na