Red Dead Redemption 2 ve 4K na vysoké detaily nezvládne ani GeForce RTX 2080 Ti

Red Dead Redemption 2 vyšlo původně na konzole a jako takové muselo být velmi dobře optimalizované, aby ho obstaróžní hardware ukrytý v Playstation 4 a Xbox One dokázal rozchodit. Ale uvést hru na PC, to už je přeci jenom něco jiného. Hráči na počítačích jsou zvyklí na své detaily a jejich absenci by neodpustili ani takové pecce, jakou je RDR 2.

Proto také vývojářské studio Rockstar Games neponechalo v přípravě PC verze hry nic náhodě a připravilo plejádu grafických vylepšení. A jak se ukazuje, ta rozhodně nejsou kosmetická. Společnost Nvidia nyní zveřejnila malou tabulku s tím, jakou grafickou kartou byste měli disponovat na to, abyste si užili Red Dead Redemption 2 ve vysokém rozlišení a při snímkové frekvenci 60 fps.

Na hraní v rozlišení Full HD na vysoké detaily vám stačí GeForce RTX 2060. Pro rozlišení 2560 x 1440 na vysokých detailech budete potřebovat už GeForce RTX 2070 SUPER. A pokud si chcete Red Dead Redemption 2 vychutnat v maximální fazóně, tedy v rozlišení 4K, budete potřebovat GeForce RTX 2080 Ti. Zde ale bohužel přichází zklamání, protože ani tato karta vám nezaručí plynulost na vysoké detaily. O Ultra detailech potom ani nemluvě. Smířit se budete muset se střední úrovní detailů.

Tip na článek:  Red Dead Redemption 2 - HW požadavky. Bude to obří hra vyžadující 150 GB

Pokud si říkáte, že to doženete zbytkem sestavy, pak hodně štěstí. Nvidia totiž použila hodně slušné železo v podobě Intel i9-9900@3,6 GHz a 32 GB DDR-2666 RAM.

Red Dead Redemption 2 vyšlo na PC dnes ve 14:00, bohužel ho ale sužují technické problémy, a tak mnoho hráčů nemůže vůbec hrát.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 7 Prumer: 3]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

5
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Vinyll
Host
Vinyll

Nema nekdo zkusenost jaknto bude slapat kdyz mam 2x 1080ti sli zda ta hra vubec podporuje sli

funboy
Host

Musím se smát :DDDD A pak že za všechny problémy mohou konzole :DDD Asi to bude chtít upgrade hoši 😛 :DDD

Vlad
Host
Vlad

co se má dělat tak to budu muset hrát ve 4K medium xd

TdiRs
Host
TdiRs

Neustále Exited Unexpectedly při Launcheru:_//

Milan
Host
Milan

Trošku to poladit i na low detail i v 720p se jakoby cuka – zasekne,přitom by to moje pcdlo zvládlo i na medium či high