Remake Resident Evil 3 pravděpodobně odhalí poslední epizoda State of Play

Studio Sony potvrdilo vysílání poslední epizody jejich pořadu State of Play pro letošní rok. Vysílání je naplánováno na úterý, 10 prosince v 15:00 našeho času. Epizoda bude trvat déle jak 20 minut a přinese nám odhalení novinek, chystaných her a updatů.

Nikde jsme se nedozvěděli, na co přesně se můžeme těšit. Společnost Sony tyto informace zpravidla nevypouští předem. Když se ale podíváme do Playstation Store, zjistíme, že společnost Capcom přidala materiály ke hře Resident Evil 3. Vše naznačuje tomu, že by mohl být odhalen remake této hry.

Novinky o Ghost of Tsushima?

Fanoušci této platformy si všimli, že na youtubovém kanálu Playstationu proběhla aktualizace playlistu u hry Ghost of Tsushima. Že by se chystal nový trailer? Na odpověď si musíme počkat do vysílání. Změny playlistů proběhli i u dalších her. Za zmínku stojí FIFA 20 a Call of Duty: Modern Warfare. Tyto změny nemusejí znamenat nic převratného, ale byla by škoda je nezmínit.

Příští týden se bude herními novinkami jen hemžit. State of Play totiž přijde dva dny před akcí The Game Awards, která sama o sobě slibuje odhalení přibližně deseti nových her.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 1 Prumer: 1]

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na